VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH FIRMY JAN MUSIL


Naše firma se specializuje na činnosti v oboru VODA - PLYN - TOPENÍ. Provádíme rekonstrukce a montáž topení, plynu, vody, kanalizace. Řešíme i rodinné domy, plynové kotle, elektrokotle, tepelná čerpadla, solární panely, ohřev TUV, podlahové topení, radiátory, termostatické hlavice, domácí vodárny a úprava vody.

Naším krédem je odborná a bezchybná montáž s odpovídajícím technickým vybavením. Naše firma vám poskytne mnoholetou zkušenost a profesionální přístup i záruční a pozáruční servis. U každé zakázky v rámci topení, vody či plynu klademe maximální důraz na kvalitu provedené práce a především na spokojenost našeho zákazníka.

Naším krédem je odborná a bezchybná montáž s odpovídajícím technickým vybavením. Naše firma Vám poskytne mnohaletou zkušenost a profesionální přístup i záruční a pozáruční servis. U každé zakázky v rámci topení, vody či plynu klademe maximální důraz na kvalitu provedené práce a především na spokojenost našeho zákazníka. Neustále sledujeme nové trendy, materiály a technologie v oboru voda, plyn, topení, abychom mohli našim zákazníkům v případě jejich požadavku nabídnout kvalifikované a fundované informace a pomohli jim správně se rozhodnout. Ke každému z našich klientů přistupujeme indiviluálně, abychom pro ně zvolili optimální a nejvýhodnější řešení v oblasti vody, plynu a topení. Poskytujeme širokou nabídku instalatérských služeb od drobných oprav a výměn až po kompletní rekonstrukce a realizace. Pracujeme rychle efektivně a ohleduplně, aby byl chod Vaší domácnosti, nebo firmy co nejméně narušen.